Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Držadlo zábradlia kompletná súprava smrek priemer 4 cm x 150 cm

Č.výr. 1300524

  • Pre interiér a exteriér
  • Držadlo zábradlia z masívneho smrekového dreva
  • Jednoduchá a rýchla montáž
Informácie o výrobku
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1300524

Kompletná súprava držadla zábradlia s dĺžkou 150 cm poskytuje spoľahlivé stabilné držanie pri chôdzi po schodoch a zároveň sa prezentuje ako moderný dekoratívny prvok. Pozostáva z masívneho smrekového dreva a je vhodné nielen do interiéru, ale aj exteriéru.

Výhody materiálu
Držadlo zábradlia z kvalitného masívneho smrekového dreva zabezpečuje okrem širokej dizajnovej rozmanitosti maximálnu stabilitu a bezpečnosť. Masívne drevo je pritom nesmierne odolné a očarí vás svojím charakterom s dlhou životnosťou. Okrem toho v miestnosti vytvára prirodzenú harmonickú klímu a umožňuje samostatné zušľachtenie povrchu na jeho ideálne prispôsobenie vašim individuálnym požiadavkám.

Jednoduchá montáž
Súprava obsahuje držadlo zábradlia, ktoré je pripevnené na stene pomocou dvoch stabilných hliníkových konzol. Jednoduchá štruktúra jednotlivých súčastí pritom zabezpečuje rýchlu a ľahkú montáž. Tak sa vám podarí kreatívna a bezpečná úprava schodiska.

Obsah:
1 x držadlo zábradlia z masívneho smrekového dreva
2 x hliníková konzola
1 x montážne príslušenstvo

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Kov, Drevo
Dekorácia:Smrek
Dĺžka:1 500 mm
Tvar:Okrúhly
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,18 kg
Výška:150,0 cm
Šírka:4,0 cm
Dĺžka:4,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore