Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Madlo smrekovec 52 mm x 1500 mm

Č.výr. 5283387

  • Okrúhle držadlo zo smrekovcového dreva do interiéru a exteriéru
  • Teplá klíma v miestnosti a príjemná haptika vďaka výrobe z masívneho smrekovca
  • Individuálna koncová úprava vďaka prírodnému drevu
  • Rozmanitá kombinácia s rôznymi rohovými spojmi a konzolami
  • Jednoduchá a flexibilná montáž so skrutkovaco-zásuvným systémom
  • Dĺžka: 1 500 mm
  • Priemer: 52 mm
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

29,99 EUR
20,00 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 5283387

Držadlo zo smrekovca je moderný prvok na úpravu držadiel na zábradlí v interiéri a exteriéri. Schodové držadlo poskytuje príjemné držanie pri chôdzi po schodoch a dodáva vášmu schodisku rustikálny vzhľad. Okrúhly tvar je mimoriadne príjemný a jeden z najčastejšie používaných držadiel. Držadlo môžete použiť napríklad ako zábradlie na schodisko v interiéri, ale aj ako vonkajšie zábradlie.

Drevené držadlo z masívneho smrekovcového dreva
Okrúhle držadlo je vyrobené z masívneho smrekovcového dreva, vďaka čomu má schodiskové zábradlie rustikálny dizajn. Vysokokvalitné drevo je prírodné a môžete ho použiť na finálnu úpravu lazúrou úplne podľa vašich potrieb. Drevo ponúka príjemnú haptiku a vytvára teplú klímu v miestnosti. Na použitie v exteriéri sa odporúča ošetrenie základným impregnačným náterom (hĺbková impregnácia) a následne sa odporúča farebný náter.

Rozmanité možnosti úpravy
Pri úprave vášho zábradlia môžete vzájomne spojiť ľubovoľné množstvo držadiel. Kombinujte drevené držadlá s krytkami z ušľachtilej ocele a vytvorte tak šikovné akcenty vo vašom obytnom priestore. S ďalšími modulmi, ako sú rohové spojky a koncové krytky (oba dostupné samostatne), vznikajú rozmanité možnosti kombinovania podľa vkusu každého. Maximálna funkčnosť sa tak spojí s moderným dizajnom.

Jednoduchá montáž skrutkovaco-zásuvným systémom
Montáž je jednoduchá a bez komplikácií. Jednotlivé moduly (dostupné samostatne) sa vzájomne spoja a následne sa naskrutkujú na stenu pomocou konzol na držadlo alebo sa montujú s podperami na podlahu. Pritom môžete sami určiť polohu konzol, ako aj vzdialenosť od steny a prispôsobiť svojim potrebám

Koncové krytky, rohové spoje a konzoly na držadlo nie sú súčasťou dodávky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Drevo
Dekorácia:Červený smrek
Dĺžka:1 500 mm
Tvar:Okrúhly
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,99 kg
Výška:5,2 cm
Šírka:150,0 cm
Dĺžka:5,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore