Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Zvon na čistenie odtokov Classic 110 mm

Č.výr. 1512631

  • Veľkosť: 350 mm
  • Priemer: 110 mm
  • Drevená rukoväť
Informácie o výrobku

Prevedenie:

3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

19 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1512631

LUX-TOOLS zvon na čistenie odtokov Classic je vhodný na uvoľnenie upchatých odtokov, napríklad v toaletách, kúpacích vaniach, drezoch a umývadlách. Pritom vznikne pretlak alebo aj podtlak, ktorý problém úplne jednoducho vyrieši. Skladá sa z gumového zvona, ktorý má priemer 110 mm a drevenej rukoväte. Drevená rukoväť má dĺžku 350 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Uvoľniť
Dĺžka:0 125 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:121 g
Výška:39,0 cm
Šírka:11,0 cm
Dĺžka:11,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore