SPLENDID Záclona MARY s páskou, biela, 290 x 280 cm
Číslo výrobku 2616241Opis výrobku
Číslo výrobku 2616241
Univerzálny voálový záves, ktorý sa perfektne hodí do každého interiéru. Vďaka sťahovacej páske ho ľahko zavesíte. Vyrobené z kvalitného materiálu, z ktorého sa budete tešiť mnoho rokov.
Informácie o výrobcovi
Uniglob Sp. Z o.o.
Ozorkowska 8
95010 Stryków
poczta@uniglob.pl
5903754823244
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Tylová záclona |
| Závesný prvok: | Iné |
| Nepriehľadné: | Nie je nepriehľadné |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Nevhodné na vonkajšie použitie |
| Obsah balenia (ks): | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 680 g |
| Výška: | 2,90 m |
| Šírka: | 2,80 m |
| Hĺbka: | 5 mm |















