Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hartman Kreslo Aruba polohovacie 73 cm x 62 cm x 112 cm

Č.výr. 1528769

  • 5 stupňov polohovanie
  • Zaručené pohodlie pri sedení
  • Odolné a stabilné
Informácie o výrobku
119,00 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1528769

Kreslo Aruba od značky Hartman vďaka svojmu výberu použitých materiálov, konštrukciu a tvarovanému rámu garantuje maximálnu pohodu pri užívaní a bežnú záťaž až 130 kg. Je neuveriteľne pohodlné a pritom prakticky bezúdržbové. So stolom z radu Hartman utvorí dokonalý celok, ktorý poslúži k absolútnej relaxáciu na Vašej záhrade aj v interiéri. Hliníkové kreslo je vybavené päťstupňovým polohovacím systémom a alu opierkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Relaxačné kreslo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,0 kg
Výška:90,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore