Kreslo bielej Luna 80 cm
Číslo výrobku 5336409Opis výrobku
Číslo výrobku 5336409
Kreslo bielej Luna 80 cm - Plastové stohovateľné záhradné kreslo s opierkami vhodné. Maximálna odporúčaná nosnosť je 85 kg. Rozmery 56 x 44 x 80 cm (š x h x v)
Informácie o výrobcovi
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218105170
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložiek: | Plast |
| Farba materiálu rámu: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Sklopný: | Nesklápacie |
| Prestaviteľné operadlo: | Nie |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| Druh: | Stohovateľná stolička |
| S loketnou opierkou: | S lakťovými opierkami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,10 kg |
| Výška: | 77,0 cm |
| Šírka: | 57,0 cm |
| Hĺbka: | 51,0 cm |



