Lechuza Záhradná jedálenská stolička, biela, 84 x 58 x 57 cm
Číslo výrobku 2310670Opis výrobku
Číslo výrobku 2310670
Jedálenská stolička značky Lechuza zaujme svojou atraktívnou pletenou štruktúrou, ktorá je veľmi pohodlná a zároveň praktická. Ergonomický dizajn a ľahko odpružená sedacia plocha zaisťujú komfort pri sedení. Priedušné opierky a sedáky zaručujú maximálny komfort aj pri vysokých teplotách. Ak stoličky už nepotrebujete, je možné ich bez problémov stohovať.
Informácie o výrobcovi
GEOBRA BRANSTÄTTER Stifftung & Co. KG, Division LECHUZA
Industriestrasse 4
90599 Dietenhofen
OBI_Lechuza@lechuza.com
4008789109002
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba materiálu rámu: | Bielo-sivá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| Druh: | Stohovateľná stolička |
| S loketnou opierkou: | S lakťovými opierkami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,0 kg |
| Výška: | 84,0 cm |
| Šírka: | 58,0 cm |
| Hĺbka: | 57,0 cm |















