OBI Skladacie kreslo Davenport II, polyratan/hliník, hnedá, 61 x 66 x 106 cm
Číslo výrobku 1097310Opis výrobku
Číslo výrobku 1097310
Záhradné kreslo Davenport II z polyratanu nabáda k relaxácii a odpočinku na balkóne, terase alebo záhrade pri stolovaní, čítaní alebo opaľovaní. Kreslo je skladacie, aby ste ho mohli ľahko premiestňovať a po sezóne uložiť.
O pohodlné sedenie sa postarajú priestranné sedadlo, vysoké nastaviteľné operadlo a dve praktické podrúčky.
Polyratanová tkanina je odolná voči poveternostným vplyvom, ľahko sa udržuje a má prirodzený vzhľad. Rám je vyrobený z hliníka, vďaka ktorému je kreslo stabilné a súčasne ľahké, preto ho ľahko premiestnite. Príjemne široké podrúčky sú vyrobené z tvrdého eukalyptového dreva s certifikáciou FSC, ktorá zaručuje, že drevo pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502351,4048124970850
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložiek: | Ratan (polyratan) |
| Farba materiálu rámu: | Hnedá |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Sklopný: | Sklopné |
| Prestaviteľné operadlo: | Áno |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| Druh: | Sklápacia stolička |
| S loketnou opierkou: | S lakťovými opierkami |
| Zaťažiteľnosť(kg): | 110 kg |
| Výška sedadla: | 44,5 cm |
| Podsedáky: | Bez podsedáka |
| Vankúš pod hlavu: | Bez opierky hlavy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Výška: | 106,0 cm |
| Šírka: | 61,0 cm |
| Hĺbka: | 66,0 cm |










