Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Záhradná stolička Sudbury stohovateľná hliník/textil antracitová

Č.výr. 1288059

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Záhradné a kempingové stoličky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1288059

Pohodlie a uvoľnenie vo vašej záhrade sľubuje OBI záhradná stolička Sudbury v tmavosivej farbe s rozmermi 58,5 cm x 56 cm x 87 cm. Ušľachtilý dizajn stohovateľnej stoličky s drevenými aplikáciami na lakťových opierkach vytvára pekný akcent v záhrade alebo na terase.

Príjemný komfort sedenia vďaka vysokej kvalite
Rám terasovej stoličky Sudbury z hliníka s práškovou povrchovou úpravou je odolný a napriek tomu ľahký (3 kg), takže záhradnú stoličku môžete jednoducho premiestňovať. Stolička v tmavosivej farbe je stohovateľná a môže sa preto priestorovo úsporne uschovať. Vďaka tomu je hliníková stolička použiteľná aj ako stabilná a ušľachtilá kempingová stolička. Drevená aplikácia na lakťových opierkach je vyhotovená z eukalyptového dreva s certifikátom FSC, ktoré bolo vyťažené v podmienkach ekologicky udržateľnej ťažby. Plocha sedadla a operadla je vyrobená z textilnej tkaniny antracitovej farby a zaručuje vysoký komfort sedenia - aj bez vankúšov alebo sedacích podložiek. Plastová tkanina sa jednoducho ošetruje, je odolná, a preto ideálna do exteriéru. Záhradná stolička Sudbury sa dá výborne kombinovať s vhodným záhradným stolom série Sudbury, buď zo svetlého, alebo tmavého eukalyptového dreva.

Atraktívne kontrasty - OBI Outdoor Living séria Sudbury
Prvky zostavy záhradného nábytku od OBI Outdoor Living zlučujú prémiové eukalyptové drevo, pevný hliník a odolný textilný poťah. Exteriérové prvky odolné proti poveternostným vplyvom sa dajú doplniť do atraktívnej zostavy záhradného nábytku a svedčia o štýlovom cite ich používateľov pre dizajn - na excelentné leto v exteriéri.

Skúšobné sedenie vo vašej OBI predajni
Presvedčte sa o materiáli a vysokej kvalite aj v našich OBI predajniach. V mnohých našich predajniach OBI nájdete vzory na odskúšanie. Zamestnanci našej predajne vám poradia a radi vám pomôžu pri objednávke.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stohovateľná stolička
Materiál:Textílie
Materiál rámu:Hliník
Sklopný:Nie
Prestaviteľné operadlo:Nie
Stohovateľný:Áno
S loketnou opierkou:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,00 kg
Výška:87,0 cm
Šírka:58,5 cm
Dĺžka:56,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore