Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dekoratívna figúrka žaba 49 cm sivá

Č.výr. 1425859

  • Na dekoráciu záhrady
  • Z polystonu
  • Vhodná do interiéru aj exteriéru
Informácie o výrobku
 
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1425859

Dekoračná figúrka v podobe žaby je vhodná do exteriéru alebo interiéru a môžete ju umiestniť v záhrade, na terase, pred domovými dverami alebo na balkóne. Dobre vynikne priamo pri záhradnom jazierku. Má korpus v univerzálnej sivej s prvkami medenej farby. Figúrka je vyrobená z polystonu, ľahkého umelého kameňa s imitáciou prírodného kameňa. Materiál je robustný a odolný voči poveternostným vplyvom. Je vysoká 49 cm pri šírke 20 cm a hlbke 26 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Figúry
Materiál:Polyston
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,24 kg
Výška:49,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:26,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore