Disney Záhradný zápich Stitch, 37 cm
Číslo výrobku 2752384Opis výrobku
Číslo výrobku 2752384
Vneste do svojej záhrady kúzlo rozprávok od Disneyho vďaka okúzľujúcim záhradným dekoráciám Disney! Tieto láskyplne navrhnuté postavičky vašich obľúbených postáv dodajú vášmu vonkajšiemu priestoru rozprávkovú atmosféru. Perfektný na zdobenie kvetinových záhonov, terás alebo vstupných priestorov. Nechajte svoje rastliny obklopiť šarmom Disney a vytvorte kúzelný záhradný raj!
Informácie o výrobcovi
Christmas Inspirations
Havenstraat 1
1948 NP Beverwijk
linda@christmasinspirations.nl
8720634047265
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zástrčka |
| Materiál: | Polyresin |
| Farba: | Viacfarebná |
| Ročné obdobia: | Všetky ročné obdobia |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné proti poveternostným vplyvom |
| Počet postavičiek: | 1 ks |
| Osvetlenie: | Bez osvetlenia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 172 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 2,0 cm |
| Hĺbka: | 1,8 cm |



