GARDENA Liano Xtreme hadica 20 mm (3/4") pre vysoký prietok vody, 20 m
Číslo výrobku 2279255Opis výrobku
Číslo výrobku 2279255
Textilná hadica Gardena Liano Xtreme 20 mm (3/4"), 20 m sa optimálne hodí pre dlhé, intenzívne a náročné zavlažovanie stredne veľkých záhrad. Priemer 20 mm (3/4") umožňuje vysoký prietok vody a skvele sa hodí pre rýchlu prepravu veľkého množstva vody. Liano Xtreme je ideálny napríklad na zásobovanie veľkých zavlažovačov alebo čerpadiel. Vďaka predmontovaným originálnym systémovým dielom Gardena, hadicovej spojke Liano a stop ventilu Liano, je možné hadicu rýchlo používať.
Odolná hadica vydrží obzvlášť extrémne situácie a počas práce sa netvoria zlomy. Aj hrubý terén, ako sú tŕne ruží, dlažobné kocky alebo pozdĺž steny domu, zvládne hadica odpudzujúca nečistoty s ľahkosťou. Vďaka spracovaniu vonkajšej hadice z extrémne odolnej textilnej tkaniny má hadica dlhú životnosť. Presviedča svojim excelentným výkonom vďaka veľmi pružnej vnútornej hadici z PVC, ktorá uľahčuje predovšetkým manipuláciu s hadicou v ruke. Ku komfortu prispieva nízka hmotnosť, pretože Liano Xtreme je až o 50% ľahšia ako bežné PVC hadice. Okrem toho je príjemná na dotyk, čo umožňuje pohodlnú manipuláciu. Vynikajúca flexibilita umožňuje ľahké skladovanie a priestorovo úsporné uloženie hadice, pretože sa prispôsobí existujúcemu úložnému priestoru. Prietržný tlak je 35 bar. Pretože má hadica na vodu ochranu proti UV žiareniu a mrazu, je možné ju celoročne skladovať mimo domu. Liano Xtreme neobsahuje škodliviny, a teda ani ftaláty (0,1 %) a ani kadmium, olovo a bárium (0,1 %). Odolná textilná hadica Liano Xtreme je kvalitný produkt Made in Europe.
Zloženie sady:
- 20 m dlhá textilná hadica s priemerom 20 mm (3/4")
- Predmontovaná hadicová spojka
- Predmontovaný stop ventil
Informácie o výrobcovi
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407501898
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh vlákna: | Textilná tkanina |
| Tlak pri prasknutí: | 35 bar |
| Vnútorný priemer (mm): | 19 mm |
| Vnútorný priemer: | 0,75 Palec / Palce / Palců |
| Min. dĺžka (m): | 20 m |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,13 kg |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šírka: | 36,0 cm |
| Hĺbka: | 21,0 cm |



