GARDENA Plochá hadica 25 mm (1") 50 m - metráž
Číslo výrobku 1686062Opis výrobku
Číslo výrobku 1686062
Plochá hadica 25 mm (1"), predstavená značkou Gardena, preferovanou záhradnou značkou miliónov majiteľov domov a záhrad po celom svete, je modernou a praktickou evolúciou klasickej hadice na vodu. Výrobok kombinuje rôzne výhody, špičkovú kvalitu a univerzálnosť. Plochá hadica s priemerom 25 mm (1") pri používaní sa pred a po distribúcii vody sploští. Znamená to, že táto hadica je mimoriadne úsporná z hľadiska miesta, možno ju ľahko zložiť a úsporne uskladniť. Obyčajné hadice vyrobené z menej pružného materiálu a s pevným priemerom možno tiež zrolovať, ale zaberajú značné množstvo miesta. Táto plochá hadica je v porovnaní s nimi oveľa kompaktnejšia. Vďaka svojmu vysoko kvalitnému spracovaniu a výnimočnej kvalite pre vysoké zaťaženie je táto hadica vynikajúcim doplnkom vášho záhradného vybavenia. Môže sa pochváliť trvalým tlakovým zaťažením 10 barov a je schopná fungovať až do tlaku 30 barov, pri ktorom dôjde k jej prasknutiu. Preto je možné ju používať nielen ako každodennú záhradnú hadicu pre distribúciu vody a v spojení s ponornými čerpadlami, ale aj pri zavlažovaní v poľnohospodárstve. Aby zvládla tieto náročné pracovné podmienky, musí byť veľmi odolná. Z tohto dôvodu je materiál plochej hadice dvojvrstvový a je vyrobená z PVC zosilneného sieťovinou. Gardena plochá hadica 25 mm (1") je odolná voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, takže je veľmi trvanlivá a pripravená na použitie aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Hadica sa vyrába v Európe z veľmi kvalitných materiálov.
Informácie o výrobcovi
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053518
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh vlákna: | Zosilnený PVC |
| Tlak pri prasknutí: | 30 bar |
| Vnútorný priemer (mm): | 25 mm |
| Vnútorný priemer: | 1 Palec / Palce / Palců |
| Min. dĺžka (m): | 50 m |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 172 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |
POZOR! JEDNÁ SA O METRÁŽOVÝ TOVAR. UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DĹŽKOVÝ METER. MNOŽSTVO SKLADOM K DISPOZÍCII U VÝROBKU SA ROVNÉ MNOŽSTVU DĹŽKOVÝCH METROV SKLADOM, NIE POČTU VÝROBKOV V CELKU. NEDÁ SA ZARUČIŤ DOSTUPNOSŤ VÝROBKU V CELKU. V PRÍPADE ZÁUJMU SA MÔŽETE DOPREDU INFORMOVAŤ NA NAŠICH PREDAJNÁCH.




