GARDENA Plochá hadica 38 mm (1 1/2"), 10 m - súprava
Číslo výrobku 1686021Opis výrobku
Číslo výrobku 1686021
Plochá hadica 38 mm (1 1/2") s dĺžkou 10 m od Gardena, preferovanou záhradnou značkou pre milióny spokojných majiteľov záhrad a domov po celom svete, je praktickým a efektívnym doplnkom pre všetky druhy ponorných čerpadiel. Plochá hadica dodávaná v sade je 10 m dlhá a počas používania má priemer 38 mm (1 1/2"). Keďže sa jedná o plochú hadicu, v prípade, že sa nepoužíva je skutočne výnimočne plochá. To znamená, že ju možno ľahko zložiť a uskladniť pohodlným a priestorovo úsporným spôsobom. Vďaka materiálu PVC nie je nutné ju pred uskladnením sušiť. Bežné hadice na vodu s konštantnou hrúbkou vyrobené z menej pružného materiálu možno zrolovať, ale napriek tomu stále vyžadujú oveľa viac úložného priestoru ako priestorovo úsporná plochá hadica od Gardena. A čo viac, vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu a vynikajúcej kvalite pre vysokú záťaž je súprava plochej hadice s priemerom 38 mm (1 1/2") 10 ma hadicové spony ideálnym doplnkom k vášmu vlastnému ponornému čerpadlu. Hadica ponúka odolnosť voči tlaku 5 bar a vydrží tlak až 15 bar, kedy dôjde k jej prasknutiu. Táto vysoko výkonná hadica je špeciálne navrhnutá pre použitie s ponornými čerpadlami, flexibilná hadica sa ľahko pokladá a je obzvlášť efektívna pri použití s čerpadlami kvôli nízkemu spätnému tlaku v hadici. Odolný materiál plochej hadice Gardena je dvojvrstvový s extra vystuženou PVC tkaninou. Hadica od spoločnosti Gardena je tiež odolná voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je trvanlivá a pripravená na použitie aj v náročných poveternostných podmienkach. Celá vysoko kvalitná súprava s plochou hadicou je vyrábaná v Európe.
Informácie o výrobcovi
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053556
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh vlákna: | Zosilnený PVC |
| Tlak pri prasknutí: | 15 bar |
| Vnútorný priemer (mm): | 38 mm |
| Vnútorný priemer: | 1,5 Palec / Palce / Palců |
| Min. dĺžka (m): | 10 m |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,25 kg |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 26,0 cm |
| Hĺbka: | 26,0 cm |



