Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava špirálovej hadice so sprchou 15 m

Č.výr. 4964656

  • Ideálna na balkón, terasu a do malej záhrady
  • Sprcha s 9 funkciami
  • Dĺžka hadice: 15 m
Informácie o výrobku
37,99 EUR
2,54 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4964656

Súprava špirálovej hadice LUX-TOOLS so sprchou je ideálna na zavlažovanie balkónových a terasových rastlín alebo na zavlažovanie menších plôch v záhrade. Vďaka vratnej sile špirálovej hadice nie je viac potrebné žiadne únavné odvíjanie a navíjanie a Vy môžete pohodlne zavlažovať Vaše rastliny v polomere 15 m. 7dielna súprava obsahuje 1 špirálovú hadicu, 3 nástavce na kohútik, 1 multifunkčnú sprchu s 9 funkciami, 1 hadicovú spojku a 1 hadicovú spojku s uzatváracím ventilom. Sprcha disponuje 9 funkciami, ktoré spĺňajú rôzne zavlažovacie a čistiace úlohy. Súprava špirálovej hadice je vhodná pre prípojku 21 mm (R 1 / 2) a 26,4 mm (R 3 / 4), ako aj pre 33,3 mm (R 1) vodovodné kohútiky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Súpravy hadíc
Oblasť použitia:Záhradná hadica
Tlak pri prasknutí:5,5 bar
Priemer:10 mm
Priemer:0 375 "
Dĺžka:15 m

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore