Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Pružná hadica Gardena 9x9 20 mm (3/4") 25 m

Č.výr. 4634770

  • Tvarovo stabilná záhradná hadica odolná voči tlaku do 25 barov
  • Optimálne spojenie hadicovej koncovky a hadice vďaka technológii Power-Grip
  • So všetkými dielmi originálneho systému Gardena
Informácie o výrobku
44,99 EUR
1,80 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4634770

Gardena záhradná hadica Comfort Flex 19 mm (3/4") 25 m s PowerGrip do 25 barov je robustná, tvarovo stála hadica na vodu odolná voči tlaku vyrobená z vysokokvalitnej tkaniny. Je vhodná na komfortné a všestranné použitie vo vašej záhrade.

Tvarovo stála tkanina a vysoká flexibilita
Hadica je vyrobená z vysokokvalitného PVC a je odolná proti UV žiareniu. Záhradnú hadicu tak môžete uskladniť vonku bez toho, aby to znížilo jej kvalitu. Vysokokvalitná špirálová tkanina zabezpečuje, že hadica je tvarovo stabilná a robustná, ale aj flexibilná a jednoduchá z hľadiska manipulácie. Gardena Comfort Flex má priemer 19 mm (3/4"). Hadica na vodu má dlhú životnosť a je mimoriadne odolná proti tlaku vďaka veľkej hrúbke stien. Je vhodná na tlak pretrhnutia do 25 barov.
Záhradná hadica má dĺžku 25 m, čo vám poskytuje dostatočný priestor na voľný pohyb, takže sa vo svojej záhrade môžete voľne pohybovať. Špirálová tkanina s dvomi protibežnými špirálami zabezpečuje vysokú flexibilitu pri manipulácii. Hadica má preto nízku tendenciu pretáčania alebo zalamovania a napriek tomu sa dá ľahko navinúť. (

Nová technológia PowerGrip na bezpečné spojenie
Profil hadice PowerGrip je nová technológia a poskytuje optimálnu prídržnú silu medzi hadicou a hadicovou koncovkou. Oba prvky pritom do seba zapadajú ako ozubené kolieska a zabezpečujú tak spoľahlivé prepojenie. Povrch PowerGrip ponúka navyše príjemnú manipuláciu a v kombinácii so špirálovou tkaninou zabezpečuje, že hadica sa jednoducho kĺže a ľahšie ju naviniete.

Ekologické a kombinovateľné so systémami Gardena
Na výrobu tkaninovej hadice sa nepoužívajú žiadne zmäkčovadlá so škodlivými účinkami na zdravie a životné prostredie, ako sú ftaláty alebo ťažké kovy. V prípade potreby môžete súpravu Gardena Comfort Flex kombinovať s originálnymi dielmi systému Gardena a pripojovacími dielmi Gardena (nie sú súčasťou dodávky) a používať ju ešte všestrannejšie vo vašej záhrade.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Hadice s pevnou dĺžkou
Oblasť použitia:Záhradná hadica
Druh vlákna:Špirálové vlákna
Tlak pri prasknutí:25 bar
Priemer:19 mm
Priemer:0,75 "
Dĺžka:25 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,8 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore