OBI Záhradná lavička Bonlee hliník/eukalyptové drevo 84 x 60,3 x 114 cm
Číslo výrobku 1288141Opis výrobku
Číslo výrobku 1288141
Séria záhradného nábytku OBI Bonlee
Záhradný nábytok OBI Bonlee sa vďaka svojmu vkusnému a jednoduchému prevedeniu začlení do každého exteriéru, či už na záhradu, terasu alebo balkón. Záhradný nábytok Bonlee je vyrobený z rámu z ľahkého, ale stabilného hliníka s práškovým lakovaním v odtieni Metallic Grey, a drevených lamiel z eukalyptového dreva vo vzhľade svetlého duba, čo vytvára pôsobivý kontrast. Použité dreva má certifikáciu FSC, ktorá zaručuje, že pochádza z udržateľného lesného hospodárstva.
V sérii záhradného nábytku OBI Bonlee nájdete v našej ponuke 5-dielnu zostavu záhradného nábytku, ale aj jednotlivé prvky ako sú skladacie a stohovateľné stoličky, záhradný stôl a záhradný rozkladací stôl, lavičku a ďalšie.
Certifikácia FSC - Forest Stewardship Council
Výrobky s certifikáciou FSC sú zárukou ekologického a ekonomicky prijateľného lesného hospodárstva. Na výrobku záhradného nábytku s certifikáciou FSC je používané výhradne drevo z udržateľne obhospodarovaných lesov.
Údržba dreveného záhradného nábytku
Vzhľadom na to, že drevo je prírodný materiál, časom zmení svoj povrch. Preto by ste mali svoj záhradný nábytok udržovať a ošetrovať najmenej raz ročne. Raz ročne je vhodné nábytok dôkladne vyčistiť a natrieť špeciálnym olejom na drevo, aby povrch zostal čistý a žiarivý mnoho rokov. V zime by mal byť drevený nábytok skladovaný na suchom, dobre odvetrávanom mieste, kde nie je mráz. Tým zabránite trhlinám, deformáciám a iným poškodeniam.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124988053,4007876504478,4007873339615
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál podložiek: | Drevo |
| Farba materiálu rámu: | Sivá |
| Sklopný: | Nesklápacie |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Počet sedadiel: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11,2 kg |
| Výška: | 84,5 cm |
| Šírka: | 114,0 cm |
| Hĺbka: | 60,2 cm |











