Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Floristické rukavice PVC nopky modré veľkosť 8

Č.výr. 1488139

  • Na optimálnu starostlivosť o rastliny a kvety
  • Pohodlný, stredný tvar
  • Protišmykové, odolné a pohodlné
Informácie o výrobku
 
5,49 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1488139

Záhradné rukavice sa hodia najmä na jemnú starostlivosť o rastliny a kvety. Vo floristike a hobby záhradníčení umožňujú jemné, profesionálne ošetrovanie aj citlivých rastlín. Veľkosť 8 je vhodná pre stredne veľké ruky. Z hľadiska materiálu ide o ľahkú, elastickú zmes bavlny. Podiel streču zabezpečuje optimálny tvar a dlhú tvarovú stálosť. Na spoľahlivú ochranu sú zvonku na prstoch zosilnené syntetickou kožou. Tento materiál je pevný a odolný proti roztrhnutiu. Vnútorná strana rukavíc má špeciálnu povrchovú úpravu s nopkami z PVC. Vďaka nim majú rukavice dobrý úchop bez kĺzania a navyše sa zachová citlivosť.

Vhodné na ovládanie smartfónu
Zadná strana rukavíc má modrú farbu so sivou vnútornou plochou. Dekoratívny ozdobný pásik a zosilnené končeky prstov majú čiernu farbu. Vďaka svetlým ozdobným stehom vzniká atraktívny kontrast. Manžeta s praktickou gumičkou predlžuje rukavice až nad zápästie. Vďaka povrchovej úprave palca, ukazováka a prostredníka môžete ovládať dotykové obrazovky na smartfónoch alebo elektronických displejoch. Floristické rukavice spĺňajú normu EN 420 pre všeobecné požiadavky na ochranné rukavice. Vďaka tomu sú oficiálne otestované a schválené na použitie pri záhradných prácach.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rukavice
Veľkosť rukavice:Gr. 8
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:75 g
Výška:10 mm
Šírka:10,3 cm
Dĺžka:25,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore