Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Záhradné rukavice červené M

Č.výr. 4329470

  • Univerzálne použitie
  • Profesionálne rukavice
  • Skvelý strih a komfort pri nosení
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4329470

LUX-TOOLS záhradné rukavice vo veľkosti 8 sú profesionálne koženkové rukavice, vhodné pre veľké množstvo použitia v záhrade. Rukavice ponúkajú spotrebiteľovi vysoký komfort pri nosení a skvelý strih. Okrem toho majú tieto rukavice elastickú neoprénovú manžetu so suchým zipsom, ktorý môže užívateľ uzavrieť pomocou gumovej pásky s logom LUX. Výrobok odpovedá európskej norme 420 pre Všeobecné požiadavky na rukavice - Vhodné len pre minimálne riziká.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rukavice
Veľkosť rukavice:M
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:100 g
Výška:29,0 cm
Šírka:11,0 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore