29.1.2020 22:45


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Fiskars PowerGear X univerzálné nožnice UPX82

Č.výr. 1162288
  • Nožnice na strihanie mladých konárov do priemeru 32 mm
  • Strihanie do výšky 3,5 m vďaka veľmi dlhej násade
  • Otočná a aretovateľná hlava nožníc do 230° pre príjemnú prácu na záhrade
  • Strihajú čisto a presne vďaka antikorovým oceľovým čepeliam a antiadh
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

už len 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1162288

Fiskars PowerGear X univerzálné nožnice UPX82 sú určené najmä na strihanie mladých výhonkov a čerstvej zelene v korunách stromov alebo hustých kroch. Nastaviteľná hlava nožníc má dve ostria, ktoré kĺžu vedľa seba a strihajú pritom mladé konáre.

S veľmi dlhou násadou nožníc na konáre Fiskars dosiahnete celkovú výšku (vrátane používateľa) až 3,5 m a nemusíte tak použiť rebrík ani stupienok. Navyše môžete strihať taktiež pri zemi pohodlne bez ohýbania. Hlavu nožníc na konáre môžete manuálne otočiť o 230° a fixovať v ľubovoľnej pozícii. Môžete tak jednoducho a pohodlne odstrihnúť aj veľmi rozvetvené konáre. Vnútorný lankový systém nožníc na konáre vám pomáha dosiahnuť s minimálnou vynaloženou silou maximálny výkon. Pritom dosahujú 12x vyššiu reznú silu než bežné metódy. Nožnice môžu strihať mladé konáre do priemeru 32 mm.

Horná čepeľ má antiadhéznu povrchovú úpravu, ktorá umožňuje hladký a čistý rez. Tým sa zamedzuje obťažujúcemu prilepeniu konárov. Čepele vyrobené z antikorovej ocele majú vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Oranžové rozšírenie na dolnej čepeli prispieva k lepšej fixácii konára a umožňuje tak presný rez. Protišmyková povrchová úprava ťažnej rukoväti a konca násady zaisťuje príjemnú manipuláciu a bezpečné držanie. Vďaka nízkej hmotnosti 1 kg sú s nimi ľahko a bez námahy zvládnuteľné aj dlhšie trvajúce práce.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Maximálna priemer rezu:
32 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
1,00 kg
Výška:
7,0 cm
Šírka:
12,0 cm
Dĺžka:
165,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore