Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

WoodXpert Mačeta XA3

Č.výr. 5260187

  • Na odstraňovanie konárov zo stromov, presekávanie spodného dreva v záhrade a lese
  • Na odstraňovanie kôry z polien
  • Na jednoručné použitie
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5260187

Mačeta umožňuje ideálne použitie v záhrade, ako aj pri prácach v lese. Mačeta Fiskars WoodXpert XA3 sa vynikajúco hodí na odstraňovanie konárov a kôry zo stromov. Keďže nôž je pevne spojený s násadou, poskytuje tento výrobok vysokú mieru bezpečnosti pri použití. Mačeta je odolná voči poveternostným vplyvom a teda je možné ju používať bez problémov v každom počasí. Rukoväť Softgrip je komfortná a disponuje protišmykovým povrchom. Okrem toho má ergonomický tvar, čo prispieva k odľahčeniu svalov rúk. Koniec rukoväte má hákovitý tvar a poskytuje dodatočnú bezpečnosť. Ďalšou prednosťou výrobku je nelepivá povrchová úprava čepele z ocele. Táto oceľ sa vyznačuje tvrdosťou na stupnici podľa Rockwella 55 HRC a teda je obzvlášť stabilná. Jej hmotnosť je iba 450 g a dĺžka 51 cm. Vďaka tomu sa výborne hodí na jednoručné použitie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Nožnice na vetvy
Materiál rukoväte:Nekĺzavý plast
Antiadhézna vrstva:Áno
Teleskopický:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:448 g
Výška:54,0 cm
Šírka:13,2 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore