OBI Impregnácia na drevo bezfarebná 750 ml
Číslo výrobku 4508974Opis výrobku
Číslo výrobku 4508974
Bezfarebná impregnácia na drevo OBI
OBI impregnácia na drevo je bezfarebný, vodou riediteľný základný náter na všetky druhy dreva vhodná na vnútorné i vonkajšie použitie. Vsakuje sa hlboko do dreva a vytvára rovnomerné nasiakavé podklady pre dokonalý výsledok. Použitie impregnácie zároveň znižujete spotrebu konečného náteru - slúži ako príprava na následné nátery vodou riediteľných lazúr a lakov.
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498366685
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Drevo |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Odporúčaný počet náterov: | 1 ks |
| Typ náteru: | Bezfarebné |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Slúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 757 g |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šírka: | 9,9 cm |
| Hĺbka: | 9,9 cm |







