OBI Izolačný základ na drevo biely 750 ml
Číslo výrobku 4509097Opis výrobku
Číslo výrobku 4509097
OBI izolačných základ na drevo je biely, vodou riediteľný ochranný náter pre všetky druhy dreva. Zabraňuje prestupovaniu farbiacich látok, obsiahnutých v dreve. Ideálny ako základný náter vo vnútorných i vonkajších priestoroch pre následné konečné nátery produktov OBI univerzálna farba na drevo či OBI univerzálna farba 2v1. Vytvára vrstvu, univerzálne pretierateľný.
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498363677
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Nábytok, výhr.telesá, okná, dvere, drevo v záhrade |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Stupeň lesku: | Hodvábna matná |
| Odporúčaný počet náterov: | 1 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Slúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Certifikácia „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Vhodný na podklad: | Drevo |
| Objem (l): | 0,75 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,04 kg |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šírka: | 9,9 cm |
| Hĺbka: | 9,9 cm |









