19.6.2019 23:06


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Hliníkové žalúzie Burgos 60 cm x 160 cm strieborná

Č.výr. 1047984
  • Nadčasová ochrana pred neželanými pohľadmi a slnečným žiarením
  • Plynulá regulácia jasu pomocou brzdy šnúry a nastavenia sklonu lamiel
  • Vrát. upevňovacieho materiálu
Informácie o výrobku
9,49 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1047984

Atraktívna dekorácia okna s možnosťou flexibilného dopadu svetla vďaka OBI hliníkovým žalúziám Burgos 60 cm x 160 cm v červenej farbe. Vďaka jednofarebnému vyhotoveniu ich možno jednoducho kombinovať a začleniť do existujúceho zariadenia a vytvoriť tak vkusný dekoratívny prvok. Súčasne slúžia ako spoľahlivá ochrana proti príliš silnému slnečnému žiareniu alebo neželaným pohľadom okoloidúcich.

Moderná dekorácia okna s praktickými vlastnosťami. V závislosti od požiadaviek a časti dňa možno lamely široké 25 mm variabilne otvárať, zatvárať alebo plynule nastaviť v požadovanej výške. Žalúzie sú vybavené tyčou, oddelenými šnúrami, brzdou šnúry a nastavením sklonu lamiel. Montáž je rovnako jednoduchá ako ovládanie. V prípade potreby ich možno umiestniť na stenu alebo na strop alebo pomocou upevňovacieho materiálu Easyfix - bez vŕtania, upnúť na okenné krídlo. Upevňovací materiál potrebný na umiestnenie na stenu alebo na strop je súčasťou dodávky. Dodatočne si možno objednať držiaky so sponami na fixáciu k okennému rámu bez vŕtania.
Žalúzie presviedčajú jednoduchou údržbou. Žalúzie sú zhotovené zo stabilného a súčasne flexibilného hliníka. Ich údržba je jednoduchá. Z času na čas možno lamely oslobodiť od prachu mierne vlhkou handričkou a opäť in navrátiť svieži lesk. Vďaka rozmerom 60 cm x 160 cm sú žalúzie najvhodnejšie na stredne veľké okná so štandardnými rozmermi. Nekomplikovaný spôsob, ako oknám v domácnosti prepožičať určité pozoruhodnú atmosféru: aj ako domáci majster budete mať tento dekoratívny prvok rýchlo a jednoducho zmontovaný.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Farba:
Červený
Materiál:
Hliník
Šírka:
60 cm
Výška:
160 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
980 g
Výška:
160,0 cm
Šírka:
60,0 cm
Dĺžka:
2,5 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore