Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Betónová dlažba Kombi 6 marmo

Č.výr. 1198795

  • Jedna z nejobľúbenejších moderných dlažieb
  • Rovné hrany = exkluzivita, elegancia
  • Rozmer: 3 formáty, výška: 6 cm
Informácie o výrobku

Farba:

 
17,26 EUR
15,99 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1198795

Betónová dlažba Kombi 6 marmo sa radí medzi moderné dlažby a je jednou s najobľúbenejších. Kombi 6 marmo sa hodí k novým a moderným stavbám, ale dodá elegantný vzhľad aj klasickému bývaniu. Kombi 6 marmo má rovné hrany a kombinuje sa z troch rôznych kameňov rozdielnej veľkosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Biela-čierna
Materiál:Betón
Hrúbka:6 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:138,2 kg
Výška:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore