Scheurich Žardiniéra Barceo Oval Stony Black 58,5 x 23,7 x 19,5 cm
Číslo výrobku 1683192Opis výrobku
Číslo výrobku 1683192
Séria Barceo presviedča svojím prirodzeným a špeciálnym dizajnom. Povrchová štruktúra oválneho kvetináča pripomína kôru stromu a dokonale sa hodí do vášho vonkajšieho priestoru. Vďaka svojej krásnej veľkosti kvetináč šikovne predvedie vaše kvety a kríky.
Informácie o výrobcovi
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083632109
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Misky na rastliny |
| Farba: | Antracitová/čierna |
| Povrch: | Štruktúrované |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Oválny |
| Funkcia zavlažovania: | Bez funkcie zavlažovania |
| Odolnosť voči UV: | Odolné proti UV žiareniu |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné voči poveternostným vplyvom |
| Objem: | 14,5 l |
| Výrobok z recyklovaného materiálu: | Výrobok z recyklátu |
| Priemerný podiel recyklovaného materiálu: | 10 % |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šírka: | 58,6 cm |
| Hĺbka: | 58,6 cm |





