Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ariston Plochý zásobníkový ohrievač vody Velis EVO 100 EU 80 l trieda: B

Č.výr. 1043595

  • Nástenný elektrický zásobníkový ohrievač vody na zásobovanie domácnosti
  • Plochý dizajn umožňuje priestorovo úspornú inštaláciu
  • Funkcia Shower-Ready skracuje čas ohrevu
  • Ochrana pred tvorbou vodného kameňa vďaka smaltovanému odporu
  • Úspora energie vďaka funkcii ECO-EVO
  • Všestranné bezpečnostné systémy sa postarajú o ochranu počas celého dňa
Informácie o výrobku
309,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1043595

Ariston plochý zásobníkový ohrievač vody Velis EVO 100 EU je priestorovo úsporný, nástenný elektrický zásobníkový ohrievač vody s objemom 80 l. Vďaka svojmu novému dizajnu a plochej hĺbke len 27,5 cm sa dá namontovať klasicky vertikálne, ako aj priestorovo úsporne horizontálne.

Rýchly a hygienický
Zásobníkový ohrievač vody je vybavený technológiou Twin-Tank a funkciou Shower-Ready. Vďaka dvom samostatným vnútorným nádobám sa zvyšuje flexibilita ohrievacích cyklov a skracuje sa čas ohrevu pre prvú sprchu za deň. Prostredníctvom moderného, namodro podsvieteného LED displeja sa dá teplota vody jednoducho nastaviť na max. 80 °C. Integrovaná funkcia proti baktériám legionella udržiava plochý zásobníkový ohrievač čistý a zabezpečuje hygienické skladovanie vody. Voda sa raz mesačne automaticky nahreje na vyše 65 °C, aby sa zničili baktérie a zachovala sa neškodnosť používania a čistota vody. Smaltovaný odpor sa navyše postará o to, aby bolo zariadenie chránené pred vodným kameňom a zostalo čisté. Smaltovanie slúži navyše na zníženie hluku pri ohreve.

Bezpečnosť a ochrana
Velis EVO 100 má ochranu proti mrazu, ako aj ochranu proti prehriatiu. Funkcia ochrany proti mrazu zabraňuje, aby teplota vody vo vnútornom zásobníku poklesla pod 5 °C, aby sa zamedzilo poškodeniu zásobníkového ohrievača. Ochrana proti prehriatiu zabezpečuje, že zariadenie sa v núdzovom prípade vypne, aby sa voda pri chybnej funkcii neprehrievala a zamedzilo sa nebezpečenstvu obarenia. Zariadenie je navyše vybavené systémom Anti-Dry, ktorý vypnutím zabráni poškodeniu zariadenia pri nedostatku vody vo vnútornom zásobníku. Elektrický bezpečnostný systém vypne vyhrievací článok po ukončení ohrevu, čím sa zaručí maximálna bezpečnosť. Ak sa napriek uvedeným bezpečnostným opatreniam vyskytne problém, rozpozná to diagnostická funkcia a zobrazí sa príslušný chybový kód.

Inteligentný zásobníkový ohrievač
Ariston plochý zásobníkový ohrievač vody dosahuje vďaka funkcii ECO-EVO úsporu energie až do 14 % v porovnaní s bežnými zásobníkovými ohrievačmi. Systém je schopný učenia a zaznamená si zvyklosti používateľa. Denné fázy, počas ktorých je potrebná teplá voda, si systém uloží. Pamäť zabezpečí potom v príslušnom čase potrebné množstvo teplej vody. Na optimálne používanie počas zvyšku dňa je k dispozícii rezerva teplej vody.

Charakteristika výrobku:
- Trieda energetickej účinnosti: B
- Napätie: 230 V
- Čas ohrevu: 50 min (Shower-Ready)
- Klasifikácia: IP X4

Technická specifikace

Detaily výrobku
Montáž:Vertikálna montáž na stenu
Druh:Plochý zásobník
Množstvo:80 l
Výkon:1,5 kW
Max. Prevádzková teplota:80 °C
Max. Prevádzkový tlak:8 bar
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:32,2 kg
Výška:125,1 cm
Šírka:50,6 cm
Dĺžka:27,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore