Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wterm Prietokový ohrievač, batéria s ohrevom INOX D

Č.výr. 2039741

  • Jednoduchá montáž
  • Velká úspora nákladov na ohrev vody
  • Aerátor Vám zaistí nízku spotrebu vody
  • Jednoduchá obsluha
Informácie o výrobku
49,99 EUR
49,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 2039741

Prietoková, elektrická, ohrievacia, drezová batéria pre univerzálné použitie, k montáži na otvor v dreze s kabelom do zásuvky. Batéria s elektrickým ohrevom vody je vhodná na chatu, do garáže, ale aj do kuchyne, kúpeľne alebo do záhradného domčeku. Batéria s elektrickým ohrevom vody vyzerá a funguje ako bežná vodovodná batéria, okamžite ohreje vodu v neobmedzenom množstve. Otočením ovládacej páčky ohrievača sa reguluje prietok vody. Teplota teplej vody je tým vyššia , čím je nižší jej prietok. Teplota sa bude postupne zvyšovať a dosiahne konštantnej hodnoty behom 5 - 10 sekúnd (záleží na teplote vstupnej vody) po nastavení páčky do zóny teplej vody.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Max. Prevádzková teplota:65 °C
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:30,0 cm
Šírka:10,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore