Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Odtoková zátka Pluggy Monster

Č.výr. 1370246

  • Odtoková zátka v jedinečnom dizajne
  • Kvalitný a ručne prepracovaný dizajn Made in Germany
  • Potiahnutá umelou živicou, vďaka čomu má dlhú životnosť
  • Výškovo prestaviteľná a prispôsobená na všetky bežné odtoky
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1370246

Wenko odtoková zátka do umývadla Pluggy Monster je správnym riešením pre tých, ktorí chcú svojmu umývadlu dodať osobitý ráz. Ručne prepracovaný dizajn obohatí inak nudné umývanie rúk a výborne sa hodí do WC pre hostí.

Odtoková zátka ručne vyrobená v Nemecku
Jedinečný je nielen dizajn, ale aj fakt, že každá odtoková zátka Pluggy je ručne vyrobená v Nemecku. V každej zátke Pluggy sa skrýva množstvo práce a lásky k detailu. Zátky sú navyše potiahnuté umelou živicou a sú mimoriadne odolné voči žltnutiu a škrabancom. Ani čistiace prostriedky alebo oleje zátku Pluggy Monster nepoškodia. Sú použiteľné ešte aj pri teplote od -40°C do +120°C.

Monštrum medzi zátkami
Táto príšerka s huňatou ružovou tvárou upúta všetky pohľady a navyše je výškovo prestaviteľná. Jednoducho vyberiete starú zátku, Pluggy Monster v prípade potreby nastavíte na potrebnú výšku a umývadlo môžete opäť naplno používať. Odtoková zátka je prispôsobená na všetky bežné odtoky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Priemer:3,9 mm
Výškové prestavenie:Nie
Materiál:Plast, kov
Optika:S motívom
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:34 g
Výška:6,5 cm
Šírka:3,9 cm
Dĺžka:3,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore