Wenko Uzatváracia zátka Pluggy Summer Feeling

Č.výr. 1329994

  • Priemer 3,9 cm
  • Výškové nastavenie
  • Z mosadze a plastu
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1329994

Vďaka inovatívnej uzatváracej zátke Pluggy Summer Feeling bude každá kúpeľňa a WC pre hostí pútať pozornosť osviežujúcim motívom mora. Výnimočná zátka je vyrobená z kvalitnej zmesi mosadzného a plastového materiálu a bola navrhnutá v Nemecku. Má priemer 3,9 cm.

Úžasné zátky do umývadla Pluggy prinášajú s pestrými motívmi a veselými nápismi nový šmrnc do každej kúpeľne a sú atraktívnymi pútačmi pohľadov v každom WC pre hostí. Časy nudných a fádnych zátok sú preč. Každá zátka Pluggy je ručne vyrobená a výnimočný dizajn je potiahnutý syntetickou živicou. To aj po rokoch zaručí jasný motív bez zožltnutia a prasklín. Výškovo nastaviteľná zátka do umývadla je vhodná pre všetky bežné odtoky. Jednoducho vymeňte starú zátku za novú zátku Pluggy. Mokrá zábava pre kúpeľňu je hotová.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:34 g
Výška:6,5 cm
Šírka:3,9 cm
Dĺžka:3,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore