Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Zátka do odtoku Drops

Č.výr. 1330026

  • Priemer 3,9 cm, výškovo nastaviteľná
  • Ručne vyrobený dizajn
  • Odolná voči čistiacim prostriedkom a olejom
Informácie o výrobku
8,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1330026

Inovatívna zátka do odtoku Pluggy Kiss me upúta nápadným motívom kvapiek pozornosť v každej kúpeľni a na WC pre hostí. Neobvyklá zátka je vyrobená z kvalitnej zmesi mosadze a plastu a bola navrhnutá v Nemecku. Má priemer 3,9 cm.

Úžasné Pluggy zátky do umývadla prinášajú s pestrými motívmi a veselými textami oživenie do každej kúpeľne a predstavujú atraktívny doplnok, ktorý upúta pozornosť na každom WC pre hostí. Preč sú časy nudných zátok bez farieb. Každá Pluggy je vyrobená ručne, má neobvyklý dizajn a je potiahnutá syntetickou živicou. To tiež zaručuje čistý motív bez žltnutia a prasklín aj po rokoch. Výškovo nastaviteľná zátka do umývadla je vhodná pre všetky odtoky dostupné na trhu. Starú zátku jednoducho vymeňte za novú Pluggy. Potešenie z kúpeľa je hotové.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:34 g
Výška:6,5 cm
Šírka:3,9 cm
Dĺžka:3,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore