Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Zátka do odtoku XL Drops

Č.výr. 1330109

  • Priemer 6,2 cm, výškovo nastaviteľná
  • Ručne vyrobený dizajn
  • Odolná voči čistiacim prostriedkom a olejom
Informácie o výrobku
16,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1330109

Pomocou Pluggy XL Drops možno obratom ruky skrášliť umývadlo. Táto elegantná zátka do odtoku s extra veľkou plochou kompletne zakryje skôr nepekný priestor odtoku. Každá Pluggy je ručne vyrobená a potiahnutá syntetickou živicou. To tiež zaručuje čistý motív bez žltnutia a prasklín aj po rokoch. Výškovo nastaviteľné zátka do umývadla je vhodná pre všetky odtoky dostupné na trhu. Starú zátku jednoducho vymeňte za novú Pluggy. Potešenie z kúpeľa je hotové. Zátka do umývadla je vyrobená z kvalitnej zmesi materiálov z mosadze a plastu a bola navrhnutá v Nemecku.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:71 g
Výška:6,6 cm
Šírka:6,2 cm
Dĺžka:6,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore