Súprava vankúšov pre skladacie závesné kreslo Cupertino
Číslo výrobku 2648236Opis výrobku
Číslo výrobku 2648236
Súprava obsahuje pohodlné sedadlo (115 x 115 x 20 cm) a podhlavník (45 x 23 cm) v štýlovej svetlo sivej farbe, ktoré sú určené pre závesné kreslo Cupertino. Poťah je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale tiež sa ľahko udržuje, a preto je ideálny pre použitie v exteriéri.
Hlavový vankúš:
- Tkanina: 100% Polyester
- Výplň: 100% Polyester
Podsedák/Žiadový vankúš:
- Tkanina: 100% Polyester
- Podšívka: 100% Polypropylén
- Výplň: 100% Polyester
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 115 cm |
| Dekor/ farba poťah: | Svetlosivá |
| Objem: | 180 l |
| Materiál plniva: | Bavlna, polyester |
| Nákup materiálu: | Polyester |
| Hĺbka: | 115 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné proti poveternostným vplyvom |
| Používanie: | Exteriér |





