Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Skrutka s okom 3,3 mm x 20 mm biela, 4 ks

Č.výr. 4957619

  • Na upevnenie a ukotvenie do dreva
  • Stabilná, pozinkovaná oceľ na dosiahnutie pevnosti a odolnosti proti korózii
  • Praktický závit do dreva
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

 
0,79 EUR
0,20 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4957619

Kvalitná LUX-TOOLS skrutka s okom s priemerom 3,3 mm x 20 mm je vhodná na trvalé upevnenie predmetov do dreva a muriva. V dome a v záhrade slúži na zavesenie obrazov alebo na zavesenie a napnutie povrazov alebo šnúr na bielizeň. Skrutka má uzavreté oko. Tento tvar zabezpečuje vysokú bezpečnosť proti roztvoreniu oka. Skrutka s okom a závitom do dreva sa upevňuje pomocou hmoždinky do dreva. V závislosti od materiálu steny nemusí byť použitie hmoždinky nutné (napríklad drevo) a skrutka s okom sa vďaka samoreznému závitu môže zaskrutkovať priamo do podkladu.

Skrutka s okom je vyrobená z pozinkovanej ocele a má povrch potiahnutý bielym plastom. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou proti korózii. Okrem mimoriadnej zaťažiteľnosti disponuje aj veľmi dobrou ťažnosťou. Balenie obsahuje štyri kusy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Skrutka s okom_
Hlava:Prstenec
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkované s plastovým povlakom
Typ závitu:Drevený závit
Obsah balenia:4 ks
Obsah balenia:35 g
Priemer:3,3 mm
Dĺžka:20 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore