8.3.2021 9:44


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Skrutka s okom priemer 4 mm x 30 mm pozinkovaný, 4 ks

Č.výr. 4948857

  • Na upevnenie a ukotvenie do dreva
  • Stabilná, pozinkovaná oceľ na dosiahnutie pevnosti a odolnosti proti korózii
  • Praktický závit do dreva
Informácie o výrobku
1,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4948857

Pevná LUX-TOOLS skrutka s okom s priemerom 4 mm x 30 mm je vhodná na stabilné upevnenie predmetov do dreva a muriva. V dome a v záhrade slúži na zavesenie obrazov alebo na zavesenie a napnutie povrazov alebo šnúr na bielizeň. Skrutka má uzavreté oko. Tento tvar zabezpečuje vysokú bezpečnosť proti roztvoreniu háka. Vďaka závitu do dreva sa skrutka s okom upevňuje pomocou hmoždinky do dreva. V závislosti od materiálu steny nie je použitie hmoždinky nutné (napríklad drevo) a skrutka s okom sa vďaka samoreznému závitu môže zaskrutkovať priamo do podkladu.

Skrutka s okom je vyrobená z ocele a má pozinkovaný povrch. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou proti korózii. Okrem mimoriadnej zaťažiteľnosti disponuje aj veľmi dobrou ťažnosťou. Súčasťou balenia sú štyri kusy s vhodnými hmoždinkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Skrutka s okom_
Hlava:Prstenec
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkovaný
Typ závitu:Drevený závit
Obsah balenia:4 ks
Obsah balenia:41 g
Priemer:4 mm
Dĺžka:30 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:5 mm - 6 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:2,5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore