20.1.2020 6:59


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Slnečník s bočným zavesením Alvarado pr. 300 cm okrúhly mokka

Č.výr. 4793683
  • Dekoratívna slnečná clona pre širokoplošne využiteľnú plochu chránenú pred slnkom
  • S funkciou otáčania a nakláňania na nastavenie tieňa
  • Ochranný UV faktor 50+
Informácie o výrobku

Farba:

114,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

2-4 pracovných dní dodacia lehota

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Pripravený na vyzdvihnutie do 4 hod v predajni OBI Bratislava

Rezervácia nie je možná

Popis výrobku

Č.výr. 4793683

Vysokokvalitný OBI Outdoor Living slnečník s bočným zavesením Alvarado vo farbe mokka prinesie so svojím klasickým okrúhlym tvarom do vašej záhrady stredozemský nádych. Vďaka tejto dekoratívnej protislnečnej clone si budete môcť vychutnať posedenie v kruhu blízkych pri príjemných teplotách.

Vďaka žrdi s tienidlom umiestnenej naboku slnečník nezaberá veľa miesta, takže môžete ľubovoľne využívať plochu pod slnečníkom. Bez problémov sa podeň zmestia ležadlá alebo aj celá nábytková súprava, aby ste mohli pohodlne stolovať, oddychovať a rozprávať sa.

Vďaka množstvu funkcií môžete slnečník s bočným naklonením nastaviť tak, aby ste vytvorili ideálny tieň. Dá sa nakloniť, otočiť o 360° a pohodlne otvoriť a zatvoriť pomocou kľuky. V napnutom stave má priemer 300 cm. Z hľadiska spracovania a výberu materiálov je najpresvedčivejším argumentom slnečníka s bočným naklonením ľahký, ale stabilný hliník s práškovou povrchovou úpravou s antracitovým odtieňom použitý na žrď a výstuže. Odolný poťah z polyesterovej tkaniny sa dá odstrániť a vyprať. Okrem toho ponúka ochranný UV faktor 50+ a krížový stojan z ocele pre 4 chodníkové dosky (40 cm x 40 cm). Upozorňujeme, že chodníkové dosky nie sú súčasťou balenia.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
15,2 kg
Výška:
2,55 m
Šírka:
3,00 m
Dĺžka:
3,00 m

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore