26.1.2020 16:45


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Slnečník s bočným zavesením Alvarado pr. 300 cm okrúhly terakotový

Č.výr. 4793741
  • Dekoratívna slnečná clona pre širokoplošne využiteľnú plochu chránenú pred slnkom
  • S funkciou otáčania a nakláňania na nastavenie tieňa
  • Ochranný UV faktor 50+
Informácie o výrobku

Farba:

109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4793741

OBI Outdoor Living vysokokvalitný slnečník s bočným zavesením Alvarado v terakotovej farbe prinesie so svojím klasickým okrúhlym tvarom do vašej záhrady stredozemský nádych. Vďaka tejto dekoratívnej protislnečnej clone si budete môcť vychutnať posedenie v kruhu blízkych pri príjemných teplotách.

Vďaka žrdi s tienidlom umiestnenej naboku slnečník nezaberá veľa miesta, takže môžete ľubovoľne využívať plochu pod slnečníkom. Bez problémov sa podeň zmestia ležadlá alebo aj celá nábytková súprava, aby ste mohli pohodlne stolovať, oddychovať a rozprávať sa.

Vďaka množstvu funkcií môžete slnečník s bočným naklonením nastaviť tak, aby ste vytvorili ideálny tieň. Dá sa nakloniť, otočiť o 360° a pohodlne otvoriť a zatvoriť pomocou kľuky. V napnutom stave má priemer 300 cm. Z hľadiska spracovania a výberu materiálov je najpresvedčivejším argumentom slnečníka s bočným naklonením ľahký, ale stabilný hliník s práškovou povrchovou úpravou s antracitovým odtieňom použitý na žrď a výstuže. Odolný poťah z polyesterovej tkaniny sa dá odstrániť a vyprať. Okrem toho ponúka ochranný UV faktor 50+ a krížový stojan z ocele pre 4 chodníkové dosky (40 cm x 40 cm). Upozorňujeme, že chodníkové dosky nie sú súčasťou balenia.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
15,2 kg
Výška:
2,55 m
Šírka:
3,00 m
Dĺžka:
3,00 m

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore