20.1.2020 6:28


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Slnečník s bočným zavesením Cocoa Beach pr. 350 cm zelený

Č.výr. 4793782

V OBI predajniBratislava

nie je k dispozícii

Závesné slnečníky

Popis výrobku

Č.výr. 4793782

Vysokokvalitný a dekoratívny OBI Outdoor Living slnečník s bočným zavesením Cocoa Beach v zelenej farbe vám poskytne tienisté miesto v záhrade počas najkrajšieho ročného obdobia.

Vďaka žrdi s tienidlom umiestnenej naboku slnečník nezaberá veľa miesta, takže môžete ľubovoľne využívať plochu pod slnečníkom. Bez problémov sa podeň zmestia ležadlá alebo aj celá nábytková súprava, aby ste mohli pohodlne stolovať, oddychovať a rozprávať sa.

Vďaka množstvu funkcií môžete slnečník s bočným naklonením nastaviť tak, aby ste vytvorili ideálny tieň. Dá sa nakloniť, otočiť o 360° a pohodlne otvoriť a zatvoriť pomocou kľuky. V napnutom stave má priemer 350 cm. Z hľadiska spracovania a výberu materiálov je najpresvedčivejším argumentom slnečníka s bočným naklonením ľahký, ale stabilný hliník s práškovou povrchovou úpravou s antracitovým odtieňom použitý na žrď a výstuže. Odolný poťah zo 100 % polyesterovej tkaniny sa dá odstrániť a vyprať. Okrem toho ponúka ochranný UV faktor 50+ a krížový stojan z ocele pre 4 chodníkové dosky (40 cm x 40 cm). Upozorňujeme, že chodníkové dosky nie sú súčasťou balenia.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
18,7 kg
Výška:
2,76 m
Šírka:
3,50 m
Dĺžka:
3,50 m

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore