Eglo Závesné svietidlo 1-ramenné Stype čierne, pr. 32 cm
Číslo výrobku 1993070Opis výrobku
Číslo výrobku 1993070
Jednoramenné Eglo závesné svietidlo Stype je vyrobené z čiernej ocele. Toto svietidlo má objímku E27 a zaujme modernou mriežkovou štruktúrou.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759436926
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Oceľ |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Vintage |
| Objímka: | E27 |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,21 kg |
| Výška: | 110,0 cm |
| Šírka: | 33,0 cm |
| Hĺbka: | 33,0 cm |






