EGLO Závesné svietidlo Cossano farba javor priemer 70 cm
Číslo výrobku 5003546Opis výrobku
Číslo výrobku 5003546
Štýlové závesné svietidlo Cossano pozostáva z drevených lamiel farby javora a má priemer 70 cm. Toto závesné svietidlo vyniká svojím moderným vyhotovením a určuje nové trendy vo vašom príbytku. Pre optimálne riešenie priestoru si môžete v tejto sérii vybrať zo svietidiel rôznych priemerov.
Svietidlo s objímkou E27 je dimenzované na maximálny príkon 60 W. Vhodná žiarovka je v predaji zvlášť.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759947668
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,0 kg |
| Výška: | 110,0 cm |
| Šírka: | 70,0 cm |
| Hĺbka: | 70,0 cm |





