GLOBO Závesné svietidlo Abbey 1400 x 400 x 400 mm
Číslo výrobku 1985597Opis výrobku
Číslo výrobku 1985597
Závesné svietidlo Globo Abbey s výškou 1400 mm a priemerom lampy 400 mm. Vyrobené z kovu, textilu a akrylu. Bez svetelného zdroja.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371400898
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 640 g |
| Výška: | 140,0 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |



