GLOBO Závesné svietidlo JORGE čierna/dymová G9 28 W 900 x 100 x 1200 mm
Číslo výrobku 2415099Opis výrobku
Číslo výrobku 2415099
GLOBO JORGE
Séria svietidiel GLOBO JORGE vynikne svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. So svojím stupňom krytia IP20 sú tieto svietidlá vhodné do interiéru, a to predovšetkým do obývacích izieb, kuchýň a jedální, ale aj ďalších miestností domácnosti. Všetky svietidlá tejto série sú opatrené objímkou G9. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Výber je len na vás! Na výber máte napríklad z klasických žiaroviek, žiaroviek stmievateľných alebo žiaroviek s nastaviteľnou teplotou chromatičnosti a prípadne aj RGB na vytvorenie tej správnej atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371440191
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 28 W |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 5 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Materiál rámu: | Kov |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | G9 |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,52 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 90,0 cm |



















