Just Light Závesné LED svietidlo Circle, 29W, 3670lm, zlatá, pr. 60 cm
Číslo výrobku 2698702Opis výrobku
Číslo výrobku 2698702
Závesné LED svietidlo je vďaka svojmu modernému a nadčasovému designu atraktívnym prvkom vo vašom obytnom priestore. Kruhová LED doska je s príkonom 28,5 W a svetelným tokom 3277 významným prvkom pre osvetlenie vášho obytného priestoru. Teplota chromatickosti 3000 K (teplá biela) premení váš obytný priestor na oázu pohody, v ktorej môžete relaxovať po únavnom pracovnom dni a nechať voľný priebeh svojim myšlienkam. Vďaka integrovanej LED technológii je svietidlo energeticky úsporné a presvedčí len nepatrným zahrievaním a dlhou životnosťou.
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nezobudilo.
LED svietidlá s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svietidlá, ktoré vám oproti klasickým svietidlám pri používaní ušetria až 75 % energie. Hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4043689960414
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 29 W |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Farba: | Zlatá |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál rámu: | Kov |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Kov |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | LED platina |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozloženie svetla: | Symetrický |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Svetelné zdroje: | LED žiarovka vymeniteľná |
| Priemer: | 60,0 cm |
| Art závesné svietidlo: | Závesné svietidlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,00 kg |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 120,0 cm |




















