Just Light. Závesné svietidlo Rope 1-bod., prírodná/čierna, pr. 10 x 120 cm
Číslo výrobku 2160059Opis výrobku
Číslo výrobku 2160059
Závesné svietidlo Rope s rustikálnym, prímorským vzhľadom je dodávané bez žiarovky a je teda nutné ho vybaviť žiarovkou s päticou E27 s maximálnym výkonom do 15 W. Určite si sami, aký svetelný zdroj použijete. Rustikálny vzhľad svietidla najlepšie zdôrazníte použitím dizajnovej filamentovej žiarovky napr. s jantárovým sklom. Vďaka tomu na seba svietidlo zaručene upúta pozornosť. Krásne závesné svietidlo so zauzlovaným lanom zaručene zaujme vo vašom obytnom priestore jedinečné miesto. Rozmery: pr. 10 x 120 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689963118
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Stredomorská |
| Objímka: | E27 |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 425 g |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |












