Just Light Závesné svietidlo Zea 6-bodové, čierna, 80 x 120 cm
Číslo výrobku 2502797Opis výrobku
Číslo výrobku 2502797
Závesné svietidlo Zea v elegantnej čiernej farbe je pôsobivým svetelným zdrojom, ktorý dodá každej miestnosti nádych sofistikovanosti. Dymové sklenené tienidlá, ktoré sú k dispozícii v troch rôznych tvaroch, dodávajú lampe nádych tajomna a elegancie. Každé tienidlo vytvára rozptýlené svetlo, ktoré jemne a rovnomerne osvetľuje miestnosť, vďaka čomu je závesná lampa pútačom nad každým jedálenským stolom. Je univerzálna a perfektne sa hodí do rôznych štýlov bývania.
Svietidlo je dodávané bez žiaroviek a je potrebné ho doplniť šiestimi žiarovkami E14 s maximálnym príkonom 25 W. Vďaka tomu si ľahko môžete prispôsobiť svetelný tok a teplotu svetla podľa svojho.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689994198
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 25 W |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 6 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Materiál rámu: | Kov |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E14 |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Art závesné svietidlo: | Závesné svietidlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,20 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 28,0 cm |



























