8.3.2021 22:52


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Trio Stropné svietidlo Rope patinovaná mosadz 1-ramenné retro 150 cm E27

Č.výr. 1599521

  • Závesné svietidlo 1 x E27 objímka na max. 60 W
  • Rozmery: 150 cm x priemer 12 cm
  • Patinovaná mosadz, ľanové zavesenie
Informácie o výrobku
19,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1599521

Hrubé ľanové zavesenie s ušľachtilými akcentmi svietidla šíri populárny retro šarm a stane sa absolútnym dizajnovým prvkom.

Závesné svietidlo v retro dizajne
Jednoramenné závesné svietidlo môžete umiestniť samostatne alebo spolu s viacerými v jednom rade. Nad barom alebo v strede nad malým stolom bude závesné svietidlo štýlovým dizajnovým prvkom. Závesné svietidlo by ste mali doplniť o vhodnú retro žiarovku s vláknom, aby ste zachovali šarm svietidla, ktoré má dĺžku až 150 cm. Béžový ľanový vzhľad je štýlovo doplnený o ušľachtilé mosadzné akcenty a nespĺňa len funkciu svietidla, ale aj dekoračného prvku.

Úspora energie s LED
Na energeticky úsporné osvetlenie vám odporúčame používať LED žiarovky. Sú optimálnou alternatívou k tradičným halogénovým žiarovkám a vyznačujú sa vysokou kvalitou svietivosti a úsporou energie až do 80 %. Pri LED žiarovkách budete dodatočne profitovať z ich dlhej životnosti, nízkej produkcie tepla a zároveň šetrnosti k životnému prostrediu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výška:150 cm
Šírka:12 cm
Hĺbka:12 cm
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:Bez svetelného zdroja
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:560 g
Výška:150,0 cm
Šírka:12,0 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore