Trio Závesné svietidlo Tosh 4bodové čierne
Číslo výrobku 2144939Opis výrobku
Číslo výrobku 2144939
Moderný mix kovu a dreva pôsobí nadčasovo a je úplne v móde. Kombinácia prírodných materiálov neodmysliteľne patrí do moderných obytných priestorov, kde navyše zaistí útulnú atmosféru. Závesné svietidlo Tosh predstavuje ideálnu voľbu na navodenie správnej svetelnej atmosféry a zvláštneho kúzla. 4bodové závesné svietidlo obzvlášť vynikne nad stredom jedálenského stola. Kov v čiernom matnom prevedení spoločne s drevenými prvkami sa opäť hojne uplatňujú v zariadení v modernom a minimalistickom štýle.
Ekologické a úsporné
Na prevádzku s nízkou spotrebou energie odporúčame použiť LED žiarovky. LED žiarovky sú optimálnou alternatívou bežných halogénových žiaroviek a zaručujú vysokú kvalitu svetla a energetickú úsporu až 80%. LED svetelné zdroje navyše poskytujú výhody, ako je dlhá životnosť, nepatrné zahrievanie a šetrnosť voči životnému prostrediu.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807467567
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Hliník |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E27 |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,60 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šírka: | 65,0 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |








