Závesné svietidlo prírodné
Číslo výrobku 1892561Opis výrobku
Číslo výrobku 1892561
Moderný luster v prírodných farbách. Priemer svetla 30 cm, dĺžka vrátane kábla 135 cm. Neobsahuje žiarovku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123262338
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba: | Čierna |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál rámu: | Plast |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Materiál tienidla: | Drevo |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Vintage |
| Objímka: | E27 |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 135,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 30,0 cm |



