Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jika Závesné WC CUBITO PURE, uzavretý oplachový kruh, hlboké splachovanie, 540 x

Č.výr. 1291285

  • Závesné
  • Uzavretý oplachový kruh
  • Hlboké splachovanie
Informácie o výrobku
164,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1291285

Závesné WC série CUBITO PURE od výrobcu Jika s uzavretým oplachovacím kruhom a hlbokým splachovaním. WC je dodávané vrátane inštalačnej sady EASY FIT. Kapotovaný, teda ukrytý odpad, ktorý nie je vidieť zhora ani zdola od podlahy. Zadná strana toalety musí byť napevno prisadená k stene. Rozmery 540 x 355 x 360 mm. Ľahko kombinovateľné s ďalšími produktmi rovnomennej série.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,7 kg
Výška:36,0 cm
Šírka:35,5 cm
Dĺžka:54,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore