Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jika Závesné WC DINO, bez oplachového kruhu, hlboké splachovanie, 530 x 360 x 34

Č.výr. 5282819

  • Bez oplachového kruhu
  • Hlboké splachovanie
  • Vodorovný odpad
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5282819

Závesné WC série DINO od výrobcu Jika bez oplachového kruhu zaisťuje jednoduchú údržbu. Inovatívna konštrukcia klozetu umožňuje účinné a rovnomerné opláchnutie celej misy. V súlade s trendom úspory vody pri splachovaní umožňuje spláchnutia 6/3 l. Vodorovný odpad. Vhodné ako do domácností tak i verejných priestorov. Rozmer (d x š x v) 530 x 360 x 340 mm. Ľahko kombinovateľné s produktmi rovnomennej série.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,5 kg
Výška:34,0 cm
Šírka:36,0 cm
Dĺžka:53,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore